Erasmus+ obisk iz Madžarske v tednu od 2. 4. – 6. 4. 2024

Torek, 1. dan

Naši gostje so srečno prispeli iz Madžarske. Po večurni vožnji z vlakom so popoldne preživeli z družinami, učiteljice pa smo odpeljali na kratko ekskurzijo v Olimje, kjer smo si ogledali samostan, zeliščni vrt, čokoladnico in nahranile jelene na Jelenovem grebenu.

Sreda, 2.dan

Z našimi gosti smo se odpravili v Ljubljano, si ogledali mestne znamenitosti, obiskali Muzej iluzij in se povzpeli na grad. Preživeli smo lep pomladni dan v naši prestolnici.

Četrtek, 3.dan

Danes smo se srečali v šoli, spoznavali pouk in nove sošolce, ter sodelovali pri pouku. Popoldne smo preživeli na šolske plesu, kjer smo spoznavali slovensko in madžarsko glasbo.

Petek, 4.dan

Po pouku smo se odpravili v Zgornji trg in si ogledali Rifniški muzej in Ipavčevo hišo. Po kosilu pa smo se odpravili na vrh Resevne, se povzpeli na stolp in ujeli zadnji razgled na Šentjur. Ob odličnem štrudlju smo podelili priznanja in medalje za sodelovanje v Erasmus projektu.

Sobota, 5.dan

Time to say Goodbye to our new friends from Hungary.💚🤍❤️